Náš cíl

Společně pro život

Od doby, kdy se společnost BERLIN-CHEMIE stala součástí celosvětově úspěšné MENARINI Group, zaznamenala udržitelný růst a úspěšný rozvoj. Díky zavedení produktů, které jsou vytvořeny na míru tak, aby odpovídaly lékařským požadavkům pacientů i lékařů, je společnost BERLIN-CHEMIE schopna nabídnout svým uživatelům širokou škálu produktů, mimo jiné v oblasti kardiologie, onemocnění dýchacích cest, cukrovky, dny a v budoucnu také onkologie.

Ve společnosti BERLIN-CHEMIE jsme hrdí na spolupráci s našimi zákazníky, protože nám to umožňuje držet krok při neustálém vývoji medicíny založené na důkazech a identifikovat možnosti, jak naše výrobky mohou zásadním způsobem zlepšovat životy pacientů.

Naším cílem je rychlé uvedení nových léčivých přípravků na trh prostřednictvím naší partnerské spolupráce a licenčních smluv s dalšími společnostmi na mezinárodní a národní úrovni, neboť to našim zákazníkům umožňuje získat přístup k širší škále nejmodernějších dostupných terapeutických možností.

Klíč tohoto úspěchu spočívá v dovednostech lidí, kteří pro společnost BERLIN-CHEMIE pracují. Naši zaměstnanci jsou cílevědomí a mohou se pochlubit mnohaletými zkušenostmi v oblasti lékařského marketingu.

Pod záštitou MENARINI Group tkví strategické cíle společnosti BERLIN-CHEMIE v oblasti výzkumu, vývoje, a dále internacionalizace. Cílem obou strategií je poskytnout pacientům po celém světě přístup k inovativním produktům, které zmírňují jejich utrpení. Pro zlepšení kvality života pacientů společnost BERLIN-CHEMIE tyto firemní cíle důsledně implementuje v Německu, východní Evropě a v oblasti Společenství nezávislých států.

Další témata