BERLIN-CHEMIE

Věnováno péči o zdraví

BERLIN-CHEMIE je inovativní mezinárodně působící společnost vyrábějící léčiva s bohatou tradicí. Od roku 1992 patří společnost BERLIN-CHEMIE k celosvětově působící MENARINI Group, která je již celá desetiletí lídrem italského farmaceutického trhu. Společnost, která byla založena v Neapoli v roce 1886 a má hlavní sídlo ve Florencii, se za generace vyvinula v celosvětově fungující rodinnou farmaceutickou společnost. V rámci MENARINI Group má společnost BERLIN-CHEMIE na starosti podnikání ve farmaceutickém průmyslu v Německu, východní Evropě a v oblasti Společenství nezávislých států. Kromě toho je Berlín jedním z ústředních výzkumných pracovišť MENARINI Group.


> 5,000 Zaměstanců

> 30 Trhů

Prodeje za 1,7 miliardy Euro

Dynamický růst, inovativní léčivé přípravky a bohaté zkušenosti několika generací jsou poznávacím znamením společnosti BERLIN-CHEMIE. V Berlíně-Adlershofu sahá naše historie až do roku 1890. Někteří naši zaměstnanci jsou z rodin, které se již po pět generací zabývají vývojem, výrobou a marketingem léčivých přípravků. Plně podporujeme naši centrálu v Berlíně, se kterou velmi úzce spolupracujeme. 

Naše společnost je zároveň kosmopolitní. Celkově zaměstnáváme více než 5 000 osob z více než 70 zemí. Odborné vzdělávání je navíc v BERLIN-CHEMIE tradicí již po mnoho desítek let a bylo mnohokrát oceněno průmyslovou a obchodní komorou. Tato rozmanitost je jednou z našich nejsilnějších stránek.

Přehled dosavadních výsledků společnosti BERLIN-CHEMIE

V posledních letech dosáhla společnost BERLIN-CHEMIE tempa růstu, které přesáhlo rozvoj farmaceutického trhu. Tento vynikající výsledek potvrzuje strategii společností BERLIN-CHEMIE a MENARINI, která usiluje zejména o vývoj inovativních léčivých přípravků. Přitom největší důraz klademe na četná školení a na kvalitu práce naší odborné prodejní síly. Právě díky tomuto vytrvalému úsilí má BERLIN-CHEMIE skvělou pověst v oblasti zdravotnictví, zejména u praktických a odborných lékařů. 

Celkově dodává společnost BERLIN-CHEMIE léky více než 30 státům a má pobočky ve více než 26 zemích. BERLIN-CHEMIE je jedním z předních výrobců léčiv ve východní Evropě a v oblasti Společenství nezávislých států. Díky své historické přítomnosti v oblasti se může společnost BERLIN-CHEMIE pochlubit dlouholetou znalostí místního marketingu, sofistikovanou distribuční sítí a moderním výrobním závodem ve městě Kaluga v Rusku.

Další témata