Hlavní seznam nabídek programu


Výroba

Výroba

Vysoce kvalitní výroba léků

Společnost BERLIN-CHEMIE zaručuje ultra moderní a bezpečnou výrobu léků špičkové kvality v souladu s filozofií skupiny MENARINI Group.

Společnost BERLIN-CHEMIE AG má dlouholetou tradici výroby léků a využívá vysoce motivovaný výrobní tým s vynikajícím proškolením.

Ve výrobních závodech Adlershof a Britz v Berlíně vyrábíme formy na pevné dávkování (tablety, potahované tablety, kapsle), na kapalné dávkování (roztoky a kapky), čípky a také roztoky pro infuze.

Tyto výrobní závody byly kompletně modernizovány na nejvyšší technologickou úroveň a umožňují nám zaručovat efektivní dokončování vysoce kvalitních léků.

V roce 2000 byla v závodě Adlershof instalována ve výrobě roztoků pro infuze nová jednotka odpovídající nejvyšším normám. V roce 2001 byla uvedena do provozu nová jednotka na výrobu orálně podávaných tekutin.

Moderní výrobní budova s 11 výrobními linkami k balení tablet, kapslí a potahovaných tablet byla otevřena v dubnu 2003.

Každý rok zde 339 pracovníků vyrábí přibližně 270 milionů jednotkových balení léků. Tyto léky se používají k léčbě chorob na celém světě.

Speciální know-how našeho týmu poskytujeme také jiným farmaceutickým společnostem. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás laskavě obracejte na:

Tel.: (+49) 030-6707-2651

Fax: (+49) 030-6707-2119


Hledání